1995 yılında kurulan GARANTI PACKS, Türkiye çapında birçok ile esnek ambalaj ve film ürünleri sunmaktadır. Bu sayede Türkiye’nin önde gelen endüstriyel güçlerinden biri haline geldi. İstanbul’un sanayi merkezlerinde kurulu fabrikaları, depolama alanları ve satış ofisleriyle global bi marka olmayı hedefleyen GARANTI PACKS, on yıllardır devam eden genişleme, üretim, satış ve dağıtım ofisleriyle Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir. GARANTI PACKS yıllık 15.000 tonun üzerinde bir üretim kapasitesi ile büyük bir üretim tesisine sahiptir. Şirket, çeşitli film ithalatını yaptıktan sonra sektörün ihtiyacına göre çok katmanlı baskılı baskısız alt ve üst film üretimi ve oksijen geçirmez baskılı baskısız vakum torba üretimi ile birçok alanda kendini kanıtlamıştır.

Ambalaj üreticisi olarak yaptığımız tüm ambalajların her anlamda tazeliği koruması ve ilk alındığı gibi görünmesi için elimizden gelen tüm gayreti sizlere sunmak için buradayız bizler, Garanti Packs ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti sunarak gayretimize ortak olmanızı isteriz. Oluşturduğumuz her anlamda teknolojik ilerleme sayesinde sizlere en iyi ve en taze ürünleri vermeyi amaçlıyoruz. Bizlerin de sizler için hummalı bir çalışma ile yapılan her bir ambalajın kalitesinde bizlerin izi vardır. Yapılan işlerde son teknoloji ile ilerleyerek sizlerin beğenisini kazanmak için kalitemizi arttırmaktayız. Tüm gıda ambalajlarının korunması ve taze kalması için tüm gayretimizle çalışarak ilerlemekteyiz. Bizlerin en çok gayreti sizlerin ambalajların kalitesini gördüğünüz anda akıllara Garanti Packs ailesinin gelmesidir.

Bizlerin tek isteği olan sizlerin memnuniyeti olmakla birlikte ambalajlarımızın kalitesinin garantili olması da bizler için fazlasıyla önemli bir unsurdur. Bizlerin tek amacı taze ve sağlıklı ambalajların tarafımız adına üretiminin sağlanarak sizlere ulaşmasıdır. Gereken tüm desteği sunan sizler ise bizlerin ilerlemesinde büyük bir fayda sağlayarak bizlerin memnuniyetini sağlamanız olmuştur. Gerekli veya gereksiz hiçbir şeyden kaçınılmadan kullanılarak denemelerin sonucunda başarı sağlayan profesyonel ekibimize de ayrıca teşekkürlerimizi sunarız. Bizler ambalajlarımızın en iyi kalitede sunarak sizlerin yanında olmaya şimdiden hazırız.

whatsapp1